شارژ رایتل

شارژ رایتل

با خرید اینترنتی شارژ رایتل از تک شارژ در وقت خود صرفه جویی کنید!

برای وارد کردن کد شارژ رایتل کافیست شماره زیر را در گوشی خود وارد کنید و سپس دکمه سبز (تماس) را بزنید:

*141*رمز 16 رقمی#


برای اطلاع از باقیمانده شارژ رایتل و باقی مانده مدت زمان و حجم مصرفی اینترنت، از کد زیر استفاده کنید:

*140#

 

همچنین برای استفاده از سایر خدمات رایتل از جمله سیم کارت های دائمی،سیم کار های دیتا و سیم کارت های اعتباری، اینترنت پر سرعت همراه رایتل، مکالمه تصویری و خدمات نسل سوم رایتل به وب سایت رایتل مراجعه نمایید.


چگونه سیم کارت دیتا Data رایتل خود را شارژ کنیم؟
شارژ سیم کارت دیتای رایتل هیچ تفاوتی با شارژ سیم کارت اعتباری رایتل ندارد و با کد 141 که در بالا گفته شد میتوانید سیم کارت دیتای رایتل خود را شارژ نمایید
چگونه بفهمیم حجم اینترنتی مورد نیاز ما چقدر است؟
ممکن است برای شما مشکل باشد که تشخیص دهید چه بسته ای انتخاب کنید و چه میزان شارژ رایتل تهیه نمایید
ممکن است شما روزانه با اینترنت گوشی، خود ایمیل خود را چک کنید،به وب سایت ها سر بزنید،به تماشای آنلاین فیلم بپردازید و ... که هر کدام از فعالیت های شما در اینرنت موبایل، تبلت یا لب تاپ شما حجم متفاوتی را مطلبد.بنابر این برای اینکه دقیقا حساب کنید که چه میزان شارژ برای استفاده از اینترنت سیم کارت رایتل خود نیاز دارید لینک زیر را مشاهده نمایید و مقادیر آن را پر کنید تا میزان حجم مورد استفاده اینترنت برای شما توسط سیستم شرکت رایتل تخمین زده شود.
http://www.rightel.ir/polling/create
ما برای شما شارژ 2000 تومانی تا 50 هزار تومانی رایتل را فراهم آوردیم.کدهای شارژ رایتل تولید شده توسط ماهان شارژ به صورت آنی از شرکت رایتل ایجاد می شود و کاملا مشابه خودپرداز ها می باشد.
شما براحتی می توانید با اینترنت گوشی خود به وب سایت ما مراجعه نمایید و شارژ خود را از هر جایی که هستید خیلی سریع تأمین نمایید.

#
/ 0 نظر / 17 بازدید